Nawigacja mobilna

„Przetrwamy” nowy singiel

19 sie 2020

Zespół KOMBII nie zwalnia tempa i zaskakuje swoich Fanów wydaniem kolejnego singla pt. “Przetrwamy”. Jak informują w oficjalnym komunikacie muzycy zespołu – “Jest to kolejna propozycja muzyczna zwiastująca nadejście nowego albumu, który ma się ukazać wiosną 2021 r.

Utwór „Przetrwamy” to pewnego rodzaju suma kilku spostrzeżeń, jakie nasuwały się chyba każdemu w tych trudnych – ostatnich miesiącach izolacji. Czy naprawdę potrzebujemy tak dużo jak kiedyś, aby żyć? Czy potrafimy powstać, kiedy nagły, niezależny od nas splot wydarzeń podcina nam bez litości nogi, krzyżując życiowe plany i marzenia? Czy poradzimy sobie w tych trudnych dla nas czasach?  Pomimo niełatwych tematów poruszonych w piosence, daje ona otuchę – zawiera w sobie wiarę na lepsze jutro, bo i tak damy sobie radę i „Przetrawmy”!

Nowocześnie zaaranżowana kompozycja lidera zespołu Grzegorza Skawińskiego, połączona z tekstem autorstwa Wojtka Byrskiego dała niezwykle ciekawy efekt końcowy. Piosenka „Przetrwamy” została wybrana do konkursu OPOLSKICH PREMIER i już 6 września 202 roku powalczy o tą prestiżową nagrodę na deskach Opolskiego Amfiteatru.

Producentami muzycznymi materiału są: Marcin Limek i Piotr Matysiak, natomiast za scenariusz i reżyserię odpowiedzialna jest Alicja Domańska.

ZOBACZ KONIECZNIE: https://www.youtube.com/watch?v=oYn3uHCnvK4&feature=youtu.be

 

Muzyka: Grzegorz Skawiński

Słowa: Wojciech Byrski

Produkcja, Realizacja, Mastering: Marcin Limek, Piotr Matysiak

Nagrano w Studiu: „MASKA” Gdańsk

 

scenariusz i reżyseria videoklipu: Alicja Domańska

montaż i realizacja videoklipu: Tomek Trymbulak, Paulina Wawruch

zdjęcia: Szymon Kołodziejczyk

Produkcja videoklipu: Waldemar Tkaczyk