Nawigacja mobilna

Krzywy został taksówkarzem!

27 sie 2019

NIEZŁA JAZDA Z DE MONO? KRZYWY ZOSTAŁ TAKSÓWKARZEM!

 

Potwierdzamy informację!  Jak doniosła jedna z pasażerek iTaxi, Andrzej Krzywy został taksówkarzem. „On miał taki radiowy głos, zorientowałam się dopiero na samym końcu trasy”- komentuje.

Co się stało, że wokalista popularnego i znanego zespołu zamienił scenę na taksówkę?

 

Znamy powód! To niezwykle oryginalna promocja nowego singla De Mono „Prosto w serce”, którego premiera miała miejsce 17 lipca. Nieświadomi, wkręceni pasażerowie taksówki, mieli dość niezwykłą okazję posłuchać nowego utworu podczas swojego kursu w towarzystwie Andrzeja Krzywego. Dzięki głównemu partnerowi akcji, platformie TIDAL otrzymali od kierowcy prezent w postaci 60- dniowego bezpłatnego dostępu do popularnego serwisu  muzycznego, zaś darmowy przejazd od iTaxi– aplikacji taxi online. Organizatorem akcji była agencja reprezentująca Artystę J&J Musicart.

Zabawne sytuacje, śmieszne komentarze pasażerów i wkręcony Krzywy przez znanego mistrza stand up’u Grzegorza Dolniaka- to warto obejrzeć!

Zobacz tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=6qDS4uXnxow&feature=youtu.be

„Prosto w serce” to pierwszy singiel promujący zbliżającą się nową płytę zespołu De Mono i powrót grupy w wielkim stylu na listy przebojów. Kompozycję wieloletniego gitarzysty zespołu Tomka Banasia oraz Wojtka Byrskiego usłyszeć możecie w serwisie TIDAL (https://listen.tidal.com/album/112846586), zaś teledysk w reżyserii Pawła Łukomskiego zobaczycie na kanale You Tube Musicart Channel (Kliknij tutaj https://bit.ly/2HjYKV9).