Nawigacja mobilna

Krzywy został taksówkarzem!

27 Sie 2019

NIEZŁA JAZDA Z DE MONO? KRZYWY ZOSTAŁ TAKSÓWKARZEM!

 

Potwierdzamy informację!  Jak doniosła jedna z pasażerek iTaxi, Andrzej Krzywy został taksówkarzem. „On miał taki radiowy głos, zorientowałam się dopiero na samym końcu trasy”- komentuje.

Co się stało, że wokalista popularnego i znanego zespołu zamienił scenę na taksówkę?

 

Znamy powód! To niezwykle oryginalna promocja nowego singla De Mono „Prosto w serce”, którego premiera miała miejsce 17 lipca. Nieświadomi, wkręceni pasażerowie taksówki, mieli dość niezwykłą okazję posłuchać nowego utworu podczas swojego kursu w towarzystwie Andrzeja Krzywego. Dzięki głównemu partnerowi akcji, platformie TIDAL otrzymali od kierowcy prezent w postaci 60- dniowego bezpłatnego dostępu do popularnego serwisu  muzycznego, zaś darmowy przejazd od iTaxi– aplikacji taxi online. Organizatorem akcji była agencja reprezentująca Artystę J&J Musicart.

Zabawne sytuacje, śmieszne komentarze pasażerów i wkręcony Krzywy przez znanego mistrza stand up’u Grzegorza Dolniaka- to warto obejrzeć!

Zobacz tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=6qDS4uXnxow&feature=youtu.be

„Prosto w serce” to pierwszy singiel promujący zbliżającą się nową płytę zespołu De Mono i powrót grupy w wielkim stylu na listy przebojów. Kompozycję wieloletniego gitarzysty zespołu Tomka Banasia oraz Wojtka Byrskiego usłyszeć możecie w serwisie TIDAL (https://listen.tidal.com/album/112846586), zaś teledysk w reżyserii Pawła Łukomskiego zobaczycie na kanale You Tube Musicart Channel (Kliknij tutaj https://bit.ly/2HjYKV9).

 

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk