Nawigacja mobilna

Kate Ryan na Wakacyjnej Trasie Dwójki 2019

20 Sie 2019

Wakacyjna Trasa Dwójki już 25 sierpnia w Opolu. Gwiazdy zagrają pod Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. Lato, muzyka, zabawa. To będzie z całą pewnością najgorętszy koncert wakacyjny w Opolu od wielu lat! W Opolu gwiazdą wieczoru będzie belgijska wokalistka Kate Ryan, która zaśpiewa największe swoje imprezowe hity: Libertine, Ella Ella, Voyage voyage, Desénchantée. Zapraszamy do oglądania w TVP 2.

 

 

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk