Nawigacja mobilna

Już jest! Nowy singiel „Ochronię nas”

19 cze 2020

Dość długo czekaliśmy na premierową piosenkę od zespołu. Mamy dobrą wiadomość dla fanów grupy- nadszedł koniec oczekiwań! Zespół zaprezentował właśnie swoją muzyczną propozycję, która nosi tytuł „Ochronię nas”. Wg zapowiedzi muzyków jest to pierwsza z kilku planowanych piosenek przed oficjalną premierą nowego albumu, który zespół zapowiada na wiosnę 2021 roku.

Uważam, że specyficzny nastrój i treść tej piosenki dobrze opisują klimat zagrożenia i tego co się obecnie dzieje wokół nas, jak bardzo ważna w tym czasie jest miłość, pokora wobec natury, przyrody oraz fakt, że wciąż bardzo dużo zależy od nas samych”- mówi Grzegorz Skawiński o piosence.

Kompozytorami muzyki jest cały zespół KOMBII w składzie: Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk, Adam Tkaczyk i Wojtek Horny. Współautorem kompozycji oraz producentem muzycznym jest Michał Kożuchowski „Sir Mich” znany z produkcji hip hopowych Studia Wielkie JOŁ. Wideoklip do utworu przygotował Łukasz Kobylarz wg scenariusza zespołu.

Ochronię nas jest przede wszystkim piosenką o miłości do najbliższych, ale przez to i do wszystkiego co nas otacza”-powiedział Waldemar Tkaczyk, który jest autorem tekstu. Mamy nadzieję że się Wam spodoba i oprócz wrażeń czysto muzycznych wywoła także głębsze refleksje…” – komentują muzycy zespołu.

Zobacz Klip:https://www.youtube.com/watch?v=aaLSsNT9CFo

Spotyfy: http://umusic.digital/kombii/

Tytuł: „Ochronię nas”
Wykonawca: KOMBII
Kompozytor: Wojciech Horny, Michał Kożuchowski, Grzegorz Skawiński, Adam Tkaczyk,Waldemar Tkaczyk 
Autor tekstu: Waldemar Tkaczyk
Producent: Michał Sir Mich Kożuchowski
Realizacja: Michał Sir Mich Kożuchowski, Michał Mielnik
Mastering: Michał Sir Mich Kożuchowski
Montaż wideo: Łukasz Kobylarz