Nawigacja mobilna

Nowy singiel „Ayesssa”

22 Maj 2020

Jacek Stachursky nie każe długo na siebie czekać! Dopiero co wydał 23 marca singiel Bella Mamasita w kooperacji z hiszpańskim DJ-em Dr Bellido, a dziś kolejna premiera utworu „Ayesssa” !

Ktoś kiedyś powiedział, że na świecie są pewne tylko dwie rzeczy. Śmierć i podatki. Ale Jacek Stachursky z tym się nie zgadza. I ma całkowitą rację, bo jest jeszcze coś niezwykłego. To dźwięk, harmonia i rytm, czyli muzyka. Muzyka, która sprawia, że chce nam się żyć i życiem radować. AYESSSA to właśnie esencja tej radości. Tańcz i delektuj się życiem w jej skrzydlatych objęciach.

 

Utwór dostępny jest na: https://UmusicPL.lnk.to/JStachurskyAYESSSA

 

 

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk