Nawigacja mobilna

Singiel „Miłość znajdzie nas”- zapowiedź nowej płyty „KOMBII 5”

31 sie 2021

PREMIERA nowego klipu do singla  „Miłość znajdzie nas” ! To zapowiedź nowej płyty, której PREMIERA odbędzie się 3 września!

Dobra wiadomość dla fanów grupy ponieważ nadszedł koniec oczekiwań! Po 5 latach na półkach w sklepach muzycznych pojawi się nowy album kultowego zespołu KOMBII!

Nie da się ukryć, że od dłuższego czasu słuchacze i fani zespołu zadawali, za pośrednictwem mediów społecznościowych, wciąż to samo pytanie: Kiedy nowa płyta? Niezaprzeczalnie apetyt wzrastał z wydaniem poprzednich dwóch singli zapowiadających premierę nowego albumu „KOMBII 5”: utwór „Przetrwamy” oraz „Ochronię nas”.

To trwało dość długo, było sporo różnych perturbacji i na koniec jeszcze pandemia… ale jest!!! – komentuje Grzegorz Skawiński.

Tytuł nowego krążka wydaje się brzmieć dość enigmatycznie. Co za sobą kryje tajemnicza „5”?

Nasz nowy album KOMBII 5 to po prostu piąty krążek po reaktywacji zespołu z oryginalną nową muzyką, stąd taki tytuł. Naszemu pokoleniu „5” kojarzy się z najlepszą oceną! – wyjaśnia Grzegorz. „Mamy nadzieję, że nowy materiał przypadnie Wam do gustu i ocenicie dobrze naszą pracę, na piątkę oczywiście”.

Na płycie pojawi się 11 utworów, przy czym zespół zapowiada również niespodziankę pod postacią czterech dodatkowych- bonusowych piosenek. Jakiego stylu muzycznego możemy się spodziewać po nowym albumie?

Płytę podzieliliśmy między dwóch producentów, co zaowocowało dwoma odsłonami naszego brzmienia… Jedna część jest ewidentnie nawiązująca do lat 80-tych i mocno elektroniczna, a druga pop-rockowa, bardziej gitarowa, co jest przecież dla nas naturalne. Poruszamy się swobodnie w obu stylach…. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii. Przy płycie pracowało sporo osób i zaproszonych gości, „starzy” i „nowi” twórcy tekstów. Zaprosiliśmy do współpracy zupełnie nowych producentów i realizatorów… Pracowało nam się znakomicie! Myślimy, że to będzie słychać na płycie! Życzymy dobrej zabawy i refleksji przy słuchaniu … – Grzegorz Skawiński.

Scenariusz i reżyseria klipu „Miłość znajdzie nas”- Alicja Domańska , reżyseria i montaż: Rafał Szyjer Paulina Wawruch Trytom Studio,  zdjęcia i montaż Trytom Studio Paulina Wawruch, realizacja Trytom Studio: Tomek Trymbulak, Paulina Wawruch, Rafał Szyjer. Wystąpili: Zespół Kombii, Carmen Warszawska, Tymon Struzik.

ZOBACZ KLIP:

https://www.youtube.com/watch?v=x45VTkpzww8