Nawigacja mobilna

NATALIA z nagrodą na LXIII Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu

06 wrz 2021

W miniony piątek 03.09.2021 rozpoczął się LXIII Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, czyli cztery dni muzycznych uniesień i wrażeń, które zagwarantowali widzom wspaniali artyści. W sobotę na scenie opolskiego Amfiteatru Tysiąclecia zmierzyło się wielu polskich wykonawców, a wśród nich także Natalia Zastępa.

Koncerty poniosły widzów w niezwykłą podróż pełną wspaniałych, polskich utworów. 

Opolską scenę festiwalową otworzyło podsumowanie muzyczne roku „Od Opola do Opola” oraz „Debiuty 2021”. Jednak już następnego dnia, zaraz po „Wielkich Przebojach Małego Ekranu”, gdzie mogliśmy usłyszeć wiele kultowych hitów, byliśmy świadkami prezentacji premierowych singli, artystów młodego pokolenia – tak zwane “PREMIERY”. To właśnie podczas nich mieliśmy okazję posłuchać Natalii Zastępy w utworze “Wiesz jak jest”.

Uczestnicy „Premier” walczyli o nagrodę im. Karola Musioła, którą jury przyznało faworytowi wybranemu przez publiczność w głosowaniu SMS-owym oraz o nagrodę jury, w którego skład wchodzili artyści, dziennikarze i krytycy z branży muzycznej.

 

W tym roku Jury Festiwalu przyznało nagrodę tegorocznych premier Natalii Zastępie, która przed opolską publicznością zaprezentowała utwór “Wiesz jak jest”