Nawigacja mobilna

Wspieramy zrzutkę na protezę nogi dla Kubusia!

12 Gru 2019

JEST AKCJA!!! 

WSZYSCY GRAMY DO KOŃCA- do końca zbiórki na nową nogę Kuby! 29 tys. do zdobycia przed nami. Do dzieła! Kubuś to aktywny 14 letni piłkarz AMP FUTBOL. Stracił nóżkę w wieku 7 miesięcy w wyniku powikłań po ciężkiej chorobie, mama wychowuje go sama, dzielnie wożąc go po 100 km na treningi. To nasz wyjątkowy bohater, który gra do końca i nie poddaje się! Prawdziwy talent polskiego Amp Futbolu. Pomóżmy Kubie zebrać pieniądze na protezę! WESPRZYJ AKCJĘ.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/um28k9  Wiecej informacji na stronie akcji: http://www.grasiedokonca.pl

 

 

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk