Nawigacja mobilna

NOWY KLIP DO PIOSENKI „W TAKĄ NOC” Z PŁYTY RESET!

22 lut 2021

 

Zespół De Mono, z charyzmatycznym Andrzejem Krzywym w listopadzie 2019 wydał swoją kolejną płytę  „Reset”. Niekwestionowanym hitem płyty stał się utwór „Prosto w serce”, ale tak naprawdę za serce chwytała historia w klipie piosenki „Gra się do końca”, który towarzyszył pięknej akcji społecznej o tej samej nazwie. Zespół wraz z wieloma znanymi sportowcami zaangażował się w zbiórkę na nową protezę nogi podopiecznego Amp Futbol Polska – Kubusia.

W TAKĄ NOC” jest kolejnym singlem  z  płyty „Reset”. Zmęczony długą izolacją zespół postanowił przypomnieć o tych chwilach, które wrócą, o momentach, kiedy bez towarzyszącego lęku i maseczek można było bawić się i szaleć przez całą noc. Dzisiaj doceniamy te chwile i każdy liczy, że to zmieni się już niebawem…

„Wszyscy czekają z niecierpliwością na koniec pandemii. Wszyscy marzą o tym, żeby wyjść z domu i bawić się do białego rana, zapomnieć o troskach i kłopotach, wreszcie poczuć się wolnym. O tym ta piosenka, która śmiało mogłaby się stać popandemicznym hymnem.”-  komentuje Andrzej Krzywy.

Autorem muzyki „W taką noc” jest Tomasz Banaś, zaś tekstu Wojciech Byrski. Zdjęcia do klipu wykonał Hubert Zieliński.

ZOBACZ KLIP

Warto także przypomnieć, że zespół od niedawna jako jedyny może posługiwać się nazwą DE MONO, a to za sprawą długiej, 12 letniej batalii z byłym członkiem zespołu. Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Wyrok jest prawomocny.

 

„W TAKĄ NOC”:

 

Muzyka: Tomasz Banaś

Tekst: Wojciech Byrski

Wykonawca: DE MONO

Zespół w składzie: Andrzej Krzywy, Piotr Kubiaczyk, Paweł Dampc, Zdzisław Zioło, Marcin Korbacz, Tomasz Banaś, Paweł Pełczyński

Montaż: Aleksy Kostka-Zawadzki

Zdjęcia: Hubert Zieliński

Producent: Musicart Group