Nawigacja mobilna

“BIAŁE ŚWIĘTA” nowy singiel zespołu KOMBII

03 gru 2020

To już kolejny singiel zespołu KOMBII w tym roku. Tym razem jednak zespół mocno zaskoczy swoją publiczność! Nikt chyba nie spodziewał się piosenki KOMBII w świątecznym stylu?!

 

Dla zespołu ostatnie miesiące to czas, kiedy kontakt ze słuchaczami, fanami i publicznością na żywo jest znikomy, stąd też powstał pomysł, aby właśnie w ich stronę ”zrobić ukłon” i w ten niecodzienny sposób złożyć życzenia świąteczne i noworoczne.  Piosenka „Białe święta” niesie niezwykle pozytywne skojarzenia i lekką dla ucha melodię, wprowadzając Nas w cudowny świąteczny nastrój. Tekst do piosenki napisał mistrz w swojej dziedzinie- Jacek Cygan.

 

To pierwszy raz, kiedy z KOMBII zdecydowaliśmy się na zrobienie piosenki świątecznej.  „Białe Święta” w obecnym czasie te słowa nabierają wielowymiarowego znaczenia, bo „takich Świąt nie było” jak sięgamy pamięcią. A z drugiej strony to pogodny, nastrojowy utwór z dedykacją dla naszych Fanów i odbiorców, którzy przecież jak my wszyscy pragną spokoju i wytchnienia w tym specyficznym czasie. Mamy nadzieję, że ta piosenka przyniesie Wam odrobinę radości i ciepłych skojarzeń. Miłego słuchania, dobrych Świąt i lepszego 2021 roku od całej naszej ekipy!- komentuje Grzegorz Skawiński.

 

Producentami muzycznymi materiału są: Marcin Limek i Piotr Matysiak, natomiast za scenariusz i reżyserię odpowiedzialna jest Alicja Domańska i Paulina Wawruch.

 

Posłuchajcie i wrzućcie koniecznie do swojej świątecznej playlisty!

LINK: https://umusicpl.lnk.to/KombiiBialeSwieta

 

„Białe Święta” 

 

Muzyka : Grzegorz Skawiński

Słowa : Jacek Cygan

Produkcja, Realizacja, Mastering : Marcin Limek ,Piotr Matysiak

Nagrano w studiu „MASKA” Gdańsk

Teledysk

Scenariusz i reżyseria : Alicja Domańska , Paulina Wawruch

Montaż i Realizacja : Tomek Trymbulak (Trytom Studio), Rafał Szyjer, Paulina Wawruch (Musicollective Studio)

Zdjęcia : Robert Włodarski , Tomek Trymbulak

Producent Wykonawczy: Waldemar Tkaczyk