Nawigacja mobilna

Już 15 listopada nowa płyta De Mono”Reset”

13 lis 2019

RESET

NOWA PŁYTA DE MONO  JUŻ 15.11.2019 r.

 

De Mono ma już 32 lata, 15 albumów i niegasnący patent na przeboje. Andrzej Krzywy i spółka nie chcą oglądać się za siebie i mają dla nas kolejny album pod niezwykle sugestywnym tytułem „Reset”. Nowe brzmienia, nowe aranżacje, nowi producenci muzyczni, nowy wydawca, nowy management, nowy album i wciąż młody duchem zespół.

 

Praca nad tym albumem trwała ponad 2 lata, ale opłaciło się. Chcieliśmy, aby płyta nie była naiwna i banalna, żeby wzruszała i bawiła, żeby pozostała na dłużej w sercach słuchaczy ” mówi o tym albumie Andrzej Krzywy.

Muzycy zespołu mają lekką rękę w pisaniu znakomitych tekstów i w poruszaniu takich tematów, które od pierwszego zetknięcia przykuwają uwagę. Pierwszy singiel promujący Album trafił już słuchaczy „Prosto w serce” https://www.youtube.com/watch?v=6ViiHseJ_no, a za moment przekonamy się, żeGra się do końca.! Zatem niePłacz serce…”, bo De Mono powstało jak Fenix z popiołów i „W taki sposób” już 15 listopada do sprzedaży trafia 11 premierowych piosenek, skąd nie tak Daleko do nieba i na szczyty list przebojów – No bo jak” inaczej!

 

Płyta dostępna TUAJ: https://sklep.musicart.pl/product/najnowsza-plyta-zespolu-de-mono-reset/