Nawigacja mobilna

Stachursky Supportem na koncercie Scooter!

17 Cze 2019

Już 19 czerwca na warszawskim Torwarze Stachursky będzie supportował Scootera!

 

„Space transmission” to najnowszy muzyczny projekt Scootera, który widownia usłyszy na koncercie w Polsce. Supportować go będzie nasz Stachursky z repertuarem trasy DOSKOZZZA, czyli „Wielka chłosta od Stachursky’ego”! Nowy elcectro- transowy projekt Jacka to największe objawienie na polskiej scenie muzycznej. Niewątpliwie Stachursky zdominował Internet, jednocząc wokół niego unikatową społeczność młodych ludzi! Nowomowa i przewijający się motyw graficzny „CyberMaski” to cechy charakterystyczne wspomnianego kręgu pasjonatów muzycznych. Wiemy jedno, na scenie Trowaru będzie sie działo! Usłyszycie największe przeboje, które pojawią się na płycie „2k19”. Premiera krążżka już 19 września!

 

19 czerwca, Torwar, godzina 19.00!

 

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk