Nawigacja mobilna

56 Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki Opole 2019

11 Cze 2019

Już w najbliższą niedzielę Michał pojawi się na scenie w opolskim amfiteatrze!

Będzie to niezywkle piękny koncert „NIE PYTAJ O POLSKĘ #30LATWOLNOŚCI”, na który zaproszono uznane gwiazdy polskiej sceny muzycznej  z ich największymi przebojami, urodzone po 1989 roku oraz ich starszych kolegów artystów. Koncert reżyserii Konrada Smugi. 

Zapraszamy 16 CZERWCA, godzina 20:05 na antenie TVP1!

 

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk