Nawigacja mobilna

Premiera kolejnego utworu z 2k19!!!

01 Lip 2019

„To Moja Droga” to kolejny, niecierpliwie wyczekiwany przez sympatyków, utwór, który znajdzie się na zapowiadanym albumie pt. „2k19”, będącym kontynuacją platynowego „1999” oraz złotego krążka „2009”, z których pochodzą takie utwory jak „Dosko”, czy „Jam jest 444”. Premiera 2 lipca 2019 o 21.19 na kanale YT.

 

Spory sukces pierwszego singla „Doskozzza” sprawił, że apetyty i ciekawość sympatyków nowych produkcji muzycznych Jacka, zdecydowanie wzrosły. Niewątpliwie nowym projektem muzycznym Stachursky zdominował Internet, jednocząc wokół niego unikatową społeczność młodych ludzi! Nowomowa i przewijający się motyw graficzny „CyberMaski” to cechy charakterystyczne wspomnianego kręgu pasjonatów muzycznych. Można śmiało rzecz, że pojawiająca się, wręcz mistyczna postać Mistrza Etyzera stworzyła wyjątkowy, magiczny świat, w którym ów Mistrz jest zdecydowanie wiodącą postacią.

 

Z Czcigodnym Mistrzem Etyzerem, miałem uprzejmość spotkać się jeszcze dwa razy.

Zawsze sprawiał wrażenie, jakoby wiedział i czekał na mnie tylko po to, aby przekazać mi coś wyjątkowo ważnego.

To nie były zwykłe rozmowy. To były słowne manifestacje świadomości mojego jestestwa i esencjonalna potęga istoty człowieczeństwa, jako formy wiecznego współistnienia z każdą cząsteczką Istot Światła.

To tak, jakby wiedział, że JA , idąc własną drogą, mam wyznaczony punkt spełnienia i że wszystko, chociaż kiedyś miało i będzie miało swój materialny początek i koniec, mając świadomość bytu niematerialnego Manifestu, wyższej gęstości Monaterki, wyznacza mi mój właściwy kierunek rozwoju, po prostu … wyznacza mi właściwą drogę.

TO MOJA DROGA.

Doskonała muzyczna ekstaza”.

 

Byłe i nadchodzące preludia koncertowe z utworami, które znajdą się na nadchodzącej płycie „2k19” to przeniesienie do „Krainy muzycznej jedności”, stąd jesienna trasa koncertowa „DOSKOZZZA TOUR 2k19”, promująca wydawnictwo „2k19”.

 

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk