Nawigacja mobilna

Wszystkiego co najcudowniejsze życzę Wam w Nowym Roku!

30 Gru 2019

Kochani Moi,

Nowy Rok przed nami i z tejże okazji życzę Wam wspaniałej Sylwestrowej  zabawy, a przede wszystkim nowych, wspaniałych wyzwań, szans i okazji, zdrowia- wiecie, ze to jest najważniejsze, a i wygranej w Totka też Wam życzę! Tych, którzy nie mają planów zapraszam na Plac Bankowy na Sylwestra TVN! Trzymam za Was kciuki, aby 2020 rok był 100 razy lepszy od wszystkich poprzednich.

Do usłyszenia i do zobaczenia na koncertach w NOWYM ROKU!

Oj będzie się działo!!!!!!!!

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk