Nawigacja mobilna

Doskozzza, nowy singiel myzyki electro!

21 Mar 2019

Światowe brzmienie polskiej produkcji electro!

Już 5 kwietnia  o godzinie 6.16 nastąpi odsłona nowego projektu electro Stachursky’ego! Utwór DOSKOZZZA  nawiązuje do płyty z 2009, w której niekwestionowanym hitem imprezowym stał się utwór „DOSKO”.

To długo wyczekiwany przez Fanów projekt, dla prawdziwych zajawkowiczów muzyki electro. Kontynuacja platynowego albumu „1999” i złotego krążka „2009” ma trafić na półki sklepowe we wrześniu 2019 roku pod tytułem „2K19”. Nowy singiel na żywo usłyszymy na koncertach 9 maja w Krakowie i 16 maja w Gdańsku. Do zobaczenia!

 

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk