Ira
Nawigacja mobilna

Nowy krążek „Jutro”!!!

13 maj 2021

Po 5 latach, kiedy to w 2016 roku pojawiła się ostatnia płyta „MY” zespołu iRA, czas na kolejną odsłonę muzyczną!!! To już dwunasty krążek studyjny zespołu.

Na półki sklepowe oraz do kanałów stramingowych 14 maja trafia długo wyczekiwany nowy album o dość wymownym tytule pt. „Jutro” . Wokalista zespołu Artur Gadowski nie zdradza, co się pod nim kryje, być może tytuły piosenek znajdujących się na krążku, takie jak „Chciałbym”, „Nowy świat”, „Pętla czasu”, „Nienawiść”, czy „Piękny kraj”  mogą dać odpowiedź? Ciekawość wiernych fanów Iry sięga zenitu!

Single pojawiające się na płycie, takie jak „W górę patrz” (https://www.youtube.com/watch?v=bOCTX0_LT48), czy „Zimowa” (https://www.youtube.com/watch?v=cF5foKg4Q3g) doczekały się klipów, które reżyserował sam Artur Gadowski. Teledyski dostępne są na kanale YouTube zespołu IRA. Na krążku znajdziecie balladowe utwory, ale ku radości wiernych fanów zespołu nie zabrakło też mocnego gitarowego grania. Muzykę do większości piosenek napisali : Sebastian Piekarek wraz z Piotrem Koncą i Marcinem Limkiem zaś teksty stworzyli Artur Gadowski oraz Wojciech Byrski.

Posłuchaj albumu w serwisach muzycznych: https://IRA.lnk.to/Jutro
CD w wersji fizycznej dostępne są na : https://www.empik.com/jutro-ira,p1267081940,muzyka-p

Tracklista:
01. W górę patrz
02. Chciałbym
03. Kruki
04. Planety
05. Nienawiść
06. Pętla czasu
07. Zimowa
08. Nowy świat
09. Zgubieni
10. Za późno już
11. Piękny kraj