Nawigacja mobilna

Sprzęt „Me & My Guitar”

15 Lut 2012

Prace nad nowym systemem wet dry wet „MARK L” dobiegły końca, choć chrzest bojowy jeszcze przed nami….. Jutro próba generalna, odpalamy cały projekt ze światłem, pełnym nagłośnieniem, wizualami…. A w piątek Lublin ‚Solo życia’ i mój debiut z nowym zespołem (no może nie takim nowym 😉 i w dużej części nowym materiałem…. Dziś pewnie nie będę spać …. Bardzo czekałem na ten moment ….. Wiem, że pewnie nie wszystko będzie od razu perfekt ale cóż ” pierwsze koty za płoty „….. A więc ahoj przygodo heeeehhhh!!!! Zapraszamy Waldek i Adam Tkaczyk, Wojtek Horny + ja…. :)))

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk