Nawigacja mobilna

„Me & My Guitar” – Trasa Koncertowa

01 Sty 2012

Trasa „Me&My Guitar „się zbliża wielkimi krokami !!! Pierwszy koncert na „Solo życia” 31sierpnia w Lublinie …. Próby już trwają od jakiegoś czasu: Adam Tkaczyk na bębnach, Waldek Tkaczyk na basie, Wojtek Horny na klawiszach…..Skład praw ie jak „Skawalker” zresztą zagramy kilka starszych numerów też….Z „Markiem L” szykujemy też specjalny zestaw żeby sound się zgadzał… Z jednej strony mam sporą zagwozdkę jak to będzie, jak cała sprawa zażre, z drugiej strony bardzo się ekscytuję perspektywą tego grania…. Poważne wyzwanie ale też przyjemność i dobra zabawa !!! (mam nadzieję;) Myślę, że uda nam się przywołać trochę tamtego klimatu !!!

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk