Nawigacja mobilna

Dołączamy do akcji #zostanwdomu !!!

16 Mar 2020

Kochani, dołączyliśmy do akcji #zostanwdomu! Nie ma co ryzykować, postarajcie się zminimalizować kontakty z innymi! To nie jest łatwa sytuacja dla Was jak i dla nas artystów, ale zdrowie i zdrowy rozsądek są tu najważniejsze. O przełożonych koncertach będziemy Was informować  bezpośrednio na naszym FB https://www.facebook.com/kombiimusic/

Trzymajcie się, wytrzymajcie i mamy nadzieję, że niedługo zobaczymy się na koncertach!

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk