Nawigacja mobilna

Sebastian Fabijański ogłasza powrót na scenę muzyczną z nowym singlem „SZATAP”.

11 gru 2023

Po krótkiej przerwie Fabijański wraca z nowym singlem „SZATAP”, który ma szansę stać się jednym z najbardziej energetycznych utworów rapowych tego roku. 

Decyzja o powrocie na scenę muzyczną wynika z entuzjastycznego odbioru, jaki spotkał się z serią koncertów samochodowych, podczas których wykonywane live utwory z poprzedniego albumu zdobyły uznanie fanów za swoją autentyczność i niepowtarzalną ekspresję.

SZATAP” został nagrany przy współpracy z raperem FENO i zwiastuje nie tylko nowe brzmienie, ale również osobisty „love song” artysty do wszystkich jego hejterów. Tekst utworu to manifest pewności siebie, w którym Fabijański odnosi się do prób złamania go jako rapera i nie tylko oraz  zwraca się do krytyków z pewnym dystansem, mówiąc wprost: „Zapraszam cię do tańca, znów staniemy twarzą w twarz”. 

Singiel zwiastuje nadchodzący album „Panoptikon”, który jest swego rodzaju syntezą dotychczasowej twórczości artysty z połączeniem na trapowych, nowoczesnych brzmieniach, przeplatanych surowym, boombapowym klimatem. 

Dla wszystkich, którzy czekali na Fabijańskiego, „SZATAP.” to tylko zwiastun tego, co będzie działo się na albumie „Panoptikon”, a będzie się działo mocno i dużo.