Nawigacja mobilna

„Odnajdziemy ciepło w nas” – świąteczny singiel Hany

09 gru 2021

Świąteczna piosenka Hany – „Odnajdziemy ciepło w nas” otuli Was łagodnością i przypomni o tym, co w życiu najważniejsze!

Chociaż utwór „Odnajdziemy ciepło w nas” nawiązuje do świątecznego czasu, to mówi o sprawach ważnych dla nas nie tylko od święta. Okres Świąt Bożego Narodzenia przypomina nam o tym by się zatrzymać i pomyśleć o pielęgnowaniu relacji z bliskimi, życzliwości, empatii i otwartości na drugiego człowieka. W pędzącym świecie, natłoku codziennych obowiązków, umykają nam te jakże istotne wartości. I trzeba to powtarzać nie tylko sobie, ale także wszystkim innym, którzy o tym zapominają. A gdy ubierzemy to przesłanie w ciepłe, otulające nas aksamitne dźwięki, będziemy ogrzewać się nim w mroźne, zimowe wieczory.

Piosenka „Odnajdziemy ciepło w nas” wykonuje Hana, czyli Hanna Krawczyńska, która jest także autorką tekstu i muzyki.  Mimo, że dla większości odbiorców jest to nowy głos na rynku muzycznym, artystka ma już duże doświadczenie jako wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Artystka zdobywała doświadczenie zawodowe występując na licznych konkursach i festiwalach oraz wspomagając innych artystów.  Na swoim koncie ma sukcesy w przeglądach wokalnych oraz występy w towarzystwie cenionych polskich muzyków. Śpiewała  m.in. w Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, na scenie Teatru Nowego, w Teatrze Atelier, w Operze Leśnej w Sopocie oraz w Amfiteatrze w Opolu. Laureatka konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” oraz finalistka festiwalu telewizji Polsat „Top Trendy”. Artystka czerpiąca inspiracje z wielu gatunków muzycznych, takich jak: pop, soul, blues i funk. Ostatnio występowała w spektaklu Teatru 6 Piętro „Osiecka – tylko brać!”.

Przez wiele lat odstawiała karierę artystyczną na bok, poświęcając się pracy w mediach, która także stała się jej pasją.  Jako PR-owiec, od kilkunastu lat jest zaangażowana w rozmaite projekty kulturalne, telewizyjne i teatralne. W Golden Media Polska pracuje przy popularnych programach oraz współpracuje również z warszawskim Teatrem Capitol, przy promocji spektakli.

Świąteczną piosenką „Odnajdziemy ciepło w nas”, wraca po kilkunastu latach na swoją artystyczną ścieżkę, by w końcu spełnić swoje muzyczne marzenia. Na początku przyszłego roku ukaże się jej solowy album. Dlaczego na nowy początek tej drogi wybrała właśnie ten utwór?

„Gdy na chwilę zwolnię i spojrzę na siebie z dystansu, to zaczynam dostrzegać, że tempo mojego życia jest zawrotne. Praca w mediach jest szczególnie wymagająca i pochłaniająca bez reszty, przez co łatwo się zatracić w tym świecie, odkładając na bok wszystko to, co tak naprawdę daje nam prawdziwe szczęście. Już nie raz budziłam się z poczuciem, że gubię po drodze to, co najważniejsze, czyli te najcenniejsze chwile, spędzone z rodziną i przyjaciółmi. Wsparcie bliskich w trudnych momentach, ich obecność w radości i smutku, dzielenie się z nimi wszystkimi przeżyciami – tego nie da się niczym zastąpić. Warto sobie o tym przypomnieć od czasu do czasu. I ta piosenka właśnie o tym jest” – tak mówi o swojej kompozycji Hana.

 

Producent video: RAGUS FILM

Scenariusz: Piotr Ragus, Hanna Krawczyńska

Reżyseria: Piotr Ragus, Małgorzata Krawczyńska

Zdjęcia: Piotr Ragus

Montaż: Mateusz Pędzich

Makeup: Alicja Łyżwińska / Ale makeup

 

Creditsy do piosenki:

WYKONAWCA: HANA

SŁOWA: Hanna Krawczyńska

MUZYKA: Hanna Krawczyńska, Marek Paweł Błaszczyk

WOKAL: Hanna Krawczyńska

CHÓRKI: Monika Urlik

INSTRUMENTY KLAWISZOWE: Marek Paweł Błaszczyk

PERKUSJA: Przemysław Kuczyński

GITARA: Jan Malecha

BASS: Paweł Bomert

ARANŻACJA: Marek Paweł Błaszczyk

PRODUCENT MUZYCZNY: Marek Paweł Błaszczyk

MIX/MASTERING: Marek Paweł Błaszczyk

 

Konta artysty:

FACEBOOK:  https://www.facebook.com/HanaRetroMusic

INSTAGRAM:  https://www.instagram.com/hana_retro/