Nawigacja mobilna

Nowa odsłona hitu Nowatora „Z lewa do prawa”!!!

07 mar 2024

8 marca w Dzień Kobiet Nowator oddaje w nasze ręce piosenkę, którą doskonale znacie. Nie byłoby w tym nic zaskakującego gdyby nie fakt, że Nowator postanowił oddać swój wielki przebój w zupełnie innym, klimacie.

Nie jest już zaskoczeniem, że Nowator podchodzi ostatnimi czasy do swojej twórczości w NOWATORskim stylu, hołdując kulturze bałkańskiej, którą Polacy czują i lubią. Jego ostatni singiel „Jeden, drugi, trzeci LECI” nadał poniekąd kierunek, w jakim konsekwentnie zmierza Artysta, utożsamiany do tej pory zarówno z regeatonem, czy nurtem hip hopowym. Tym razem Nowator kolejny raz zabiera nas w bałkańską podróż.

Piosenka „Z lewa do prawa”, która swoją premierę miała w 2018 roku, do tej pory cieszy się ogromną popularnością, gdzie na samym kanale YT przekroczyła już 34 miliony wyświetleń. Imprezowy pewniak! Nowator uznał, że utwór zasługuje na odświeżenie w innym, bałkańskim klimacie, by jeszcze bardziej podkreślić jego zabawowy charakter. Podczas ostatniego  Międzynarodowego Zlotu Morsów w Mielnie przy jego dźwiękach bawiło się ponad 15 tysięcy osób!

„Z lewa do prawa – Balkan Remix 2024” to propozycja Nowatora obok której na pewno nie przejdziecie obojętnie! Na pewno na uwagę zasługuje mistrzowska sekcja dęta, dzięki której utwór nabiera zupełnie innego wymiaru!

 

Utwór dostępny na kanałach streamingowych: https://ffm.to/nowator-z_lewa_do_prawa_remix