Nawigacja mobilna

JOHIP – Staszka z Gór –

11 kw. 2024

Staszek z Gór ogłosił premierę kolejnego singla, zatytułowanego „JOHIP”. Piosenka zapowiada się jako kolejna perełka w jego muzycznej kolekcji, łączącej tradycję góralską z nowoczesnym, elektronicznym brzmieniem. Tekst piosenki „JOHIP ” przenosi słuchaczy w magiczny świat górskich marzeń, gdzie miód i mleko płyną z gór.
„Słowo ” JOHIP „, użyte w tytule utworu, to góralskie określenie, które posiada różnorodne znaczenia. Może być wykorzystywane jako pozdrowienie, jako przecinek czy wyraz radości, a także jako symbol tęsknoty za górskimi krajobrazami, pragnienie wolności czy manifestacja radości życia.  „JOHIP ” to hymn dla tych, którzy cenią sobie życie pełne przygód i niezwykłych doznań, będący zaproszeniem do odkrywania uroków gór i góralskiej kultury.

Sam Staszek Karpiel-Bułecka w piosence mówi tak: „JOHIP” to dla mnie powrót do korzeni, przypomnienie o pięknie górskiego życia i prostoty, której czasem nam brakuje. Chciałem mieć w swoim repertuarze piosenkę, która oddałoby to, co najpiękniejsze w naszych górach – radość życia, wolność i miłość do zabawy. To manifestacja naszej góralskiej duszy„.

Premiera singla „JOHIP ”  ma miejsce 12 kwietnia 2024. Niewątpliwie będzie to wydarzenie, obok którego nie można przejść obojętnie. Bądźcie gotowi na niezapomnianą podróż w głąb serca Zakopanego i do krainy marzeń z Staszkiem z Gór!

 

Zobaczcie klip!