Nawigacja mobilna

Natalia Zastępa i jej Augustowskie Noce

05 sie 2022

Nowa odsłona hitu lat 60-tych „Augustowskie Noce” Marii Koterbskiej w nowoczesnym i zaskakującym opracowaniu Artystów młodego pokolenia: Natalii Zastępy i Gozdka.

„Augustowskie noce”– utwór powszechnie znany z sielankowego, dancingowego nastroju, doczekał się już licznych wersji, zróżnicowanych aranżacji i opracowań wielu znanych artystów. Większość z nich nawiązywała nadal charakterem do taneczno-prywatkowego stylu.

Tym razem będziecie mocno zaskoczeni! Młodzi artyści nieco inaczej „widzą” kompozycje, przy których bawili się ich dziadkowie, czy pradziadkowie.

„Augustowskie noce” w elektronicznej wersji slap house? Dlaczego nie? Niezwykła, głęboka barwa głosu Natalii Zastępy i współczesne brzmienia nadane przez producenta muzycznego Gozdka nadały piosence nową, oryginalną jakość i pojawiły się nieco mroczniejsze brzmienia. Całość dopełnia videoklip, który ukazuje niezwykłe widoki i piękno natury samego Augustowa, z trudną miłosną historią w tle.

„Augustowskie noce” już miały swoją premierowe wykonanie właśnie w Augustowie, na wydarzeniu dość niezwykłym, upamiętniającym Marię Koterbską – komentuje Natalia.  „Nie ukrywam, że niezwykle zaskoczona i urzeczona byłam reakcją tej najstarszej publiczności, bo jednak moja i Gozdka wersja odjechała dość daleko od oryginału. To było przeurocze, kiedy starsze Panie dziękowały mi za to, że odkrywamy na nowo twórczość z ich młodości i, że ta moja wersja też jest fajna”. 😊

Natalia Zastępa i Gozdek to młode pokolenie polskiej branży muzycznej. Natalia- finalistka I edycji programu The Voice Kids oraz finalistka dziewiątej edycji programu The Voice of Poland, zwyciężczyni premier na KFPP w Opolu, ma na koncie już płytę „Nie żałuję”, którą grały ogólnopolskie stacje radiowe. GOZDEK szerokiej publiczności dał już się poznać w VII EDYCJI programu typu music show „Must Be The Music”, gdzie dostał się do samego finału. Obecnie skupia się na produkcji muzycznej,  współpracując z najpopularniejszymi gwiazdami muzycznymi młodego pokolenia, ale także na własnych projektach.