Nawigacja mobilna

WYPRAWY DO TROPIKALNEJ DOMINIKANY

28 gru 2022

REALIZACJA 5 TELEDYSKÓW W ROKU 2021-2022


„Od Nowa” to pierwszy z pięciu klipów , które zostały nakręcone w przepięknym karaibskim anturażu , a mianowicie na Dominikanie , by to zrobić The Lions Cartel nawiązał współpracę z lokalnymi mieszkańcami oraz muzykami . Ten cykl ma pokazac autentyczne kolory i rdzennych mieszkanki i mieszkańców prezentując kanony piękna i naturalność . The Lions Cartel ma na celu przybliżyć i edukować Polaków w muzyce Urban pokazując takie gatunki jak reggaeton czy afro – pop , idąc w ślady artystow którzy zrobili to już w Europie min we Francji .
Za przepiękne zdjęcia, które ukazują cała organiczność i naturalność odpowiada Błażej Jankowiak z 9 Liter Filmy oraz Kuba Piskorz .

Utwór „Pod wiatr” jest drugim z cyklu Dominikańskiej Przygody . W klipie przedstawiony został surviwalowy wątek ukazujący człowieka mierzącego się z potęgą dziewiczej przyrody. W przypadku tego teledysku stonowane kolory mają nadawać powagi i podkreślać walkę o przetrwanie człowieka postawionego w obliczu surowości i bezkompromisowości przyrody. Ta relacja człowieka z przyrodą kończy się poddaniem człowieka naturze, ale też pokazuje, że konsekwencja, upór i dyscyplina w dążeniu do celu pozwalają przetrwać nam w trudnych warunkach. W utworze „Pod wiatr” jungla jest metaforą miasta ulic i tego jakie pułapki czyhają na młodych ludzi. Fabuła z kolei ma pokazać, że nie jest ważne ile razy upadniemy, że nie warto się poddawać i trzeba iść po swoje marzenia, na szczyt góry. Bo życie to podróż że czasem musisz skoczyć z wysoką , pokonując niedogodności aby dojść do celu i o tym jest teledysk pod wiatr.

„Lecieć wyżej” to kolejny już klip ukazujący przepiękny karaibski krajobraz słonecznej Dominikany . Prawdziwe kanony piękna , naturalność mieszkańcow słonecznej wyspy. The Lions Cartel ma na celu edukację Polaków w muzyce Urban pokazując pełny energii mix gatunków takich jak Reeageton czy Afro pop – gatunków niezwykle popularnych w Europie m.in we Francji . Dziś chcemy Wam przekazać, że warto lecieć wyżej i chcieć więcej.
Noc i dzień to kolejny utwór z serii latynoskich uniesień miłosnych pokazany tym razem w ulicznym stylu Dominikańskich tropików . Połączenie styli kizomby , reggaetonu , i afropopu oraz użycie fragmentów w których słyszymy etniczny chór oraz autentyczność rdzennych mieszkańców niemalże przenosi nas na tropikalna wyspę gdzie wspólnie możemy przeżyć miłosna przygodę razem z bohaterami teledysku .

„Labirynt”– to kolejny singiel Marcina Czersky Czerwiński w klimacie urban , Sam utwór mocno klimatyczny podobnie jak teledysk który powstał w krętych uliczkach Puerto Platy , Santo Domingo na Dominikanie , utwór to pomieszanie reggaeton / moombahton z bardzo melodyjnym refrenem całość utrzymana w nieco romantycznym klimacie zachowując cały sznyt kultury Urban , opowiadający o poszukiwaniu drugiej osoby dzieki ktorej jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko i jak ważna jest bliskość drugiej osoby w dzisiejszej ” trudnej ” rzeczywistości .