Nawigacja mobilna

Zdrowia i jeszcze raz zdrowia Wam życzymy z okazji Świąt Wielkanocnych!

10 Kwi 2020

Kochani, z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam wszystkiego, co teraz jest najważniejsze!  Przede wszystkim  zdrowia, dużej odporności, wielkiej wytrzymałości, abyście zachowali swoje miejsca pracy i mieli dużo cierpliwości dla siebie w tym trudnym dla wszystkich czasie. Bardzo tęsknimy za koncertami i spotkaniami z Wami. Mamy nadzieję, że już niedługo się zobaczymy!

 

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk