Nawigacja mobilna

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

31 Gru 2019

Kochani, stary rok już za nami! 2020 będzie dla nas wyjątkowym, jubileuszowym rokiem. To już 30 lat na scenie! Mamy nadzieję, że będziecie nam towarzyszyć w tym ważnym dla nas wydarzeniu!

W Nowym Roku życzymy Wam, aby spełniły się Wasze marzenia, abyście realizowali się na różnych ważnych płaszczyznach Waszego życia i aby zbliżający się Nowy Rok był 1000 razy lepszy od poprzedniego!

Szampańskiej zabawy Wam życzymy, zaś wszystkich z okolic Nowego Sącza, zapraszamy na Sylwestra na Rynku. Będzie magicznie!

Do zobaczenia na koncertach w 2020 roku!

Varius Manx i Kasia Stankiewicz

 

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk