Nawigacja mobilna

„Pod wiatr” nowy singiel Partycji Markowskiej

15 paź 2020

„Pod Wiatr”

Patrycja Markowska -nowy singiel dostępny  w sieci!!!

Po singlu „Niepoprawna” – letnim, dynamicznym przeboju Patrycji Markowskiej teraz artystka wypuszcza w świat nieco bardziej refleksyjny, jesienny utwór pt. „Pod wiatr”. Rockowa i pełna tęsknoty ballada, w której Patrycja eksploruje tym samym swoje ulubione obszary muzyczne, wracając utworem do rockowych korzeni.

Chcę mówić o tym, co ważne. Pandemia odciska na nas swoje piętno, zmienia nas i pewnie długo będzie w nas rezonować. Ma jednak swoje dobre oblicze – sprawiła, że znowu skupiliśmy się nie na błahostkach, ale na tym co nas jako ludzi definiuje. Na relacjach. Na bliskich. To znajdziecie w piosence „Pod wiatr” – mówi o piosence Patrycja.

Poruszającemu tekstowi towarzyszą ciekawe muzyczne brzmienia.

Pod wiatr nagrane z żywym instrumentarium wydaje nam się mieć potencjał do ponadczasowości. To jest to co kochamy w muzyce. Nastrojowy utwór, pięknie zagrany z poruszającym odbiorców tekstem, nawiązuje do charakteru rockowych ballad Edyty Bartosiewicz czy pierwszych utworów Sheryl Crow.

Do współpracy nad singlem Patrycja Markowska zaprosiła producenta Macieja Wasio, który jest również współautorem muzyki.

Zobacz teledysk!

Teledysk „POD WIATR”
Muzyka i słowa: Patrycja Markowska / Maciej Wasio
Wykonawca: Patrycja Markowska
Montaż: Łukasz Kobylarz