Nawigacja mobilna

singiel „ZA NOWY LEPSZY DZIEŃ”

24 kw. 2020

  „ZA NOWY LEPSZY DZIEŃ”- Premiera nowego singla Tomasza Karolaka 

Utwór wspierający walkę z pandemią

Tomasz Karolak swoją nową piosenką inicjuje akcję o tej samej nazwie: #ZaNowyLepszyDzień i jednocześnie zachęca do dołączenia do zbiórki pieniędzy na rzecz walki z panującą pandemią.

Tomek o swoim nowym singlu mówi tak: „Piosenkę #Za Nowy Lepszy Dzień nagrałem w ubiegłym roku. Miała mieć swoją premierę w kolejnym sezonie serialu 39 i pół tygodnia. Zważywszy na obecną sytuację postanowiłem udostępnić ten szczególny i bardzo bliski mi kawałek już teraz”.

Premierze utworu towarzyszy zbiórka na rzecz  Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Na stronie https://sklep.musicart.pl/product-category/tomek-karolak/  dostępne są 2 wersje utworu w formie MP3, które można pobrać wpłacając dowolną kwotę na szczytny cel. „Zachęcam każdego do dołożenia cegiełki na rzecz wsparcia dla bohaterskich pracowników służby zdrowia w ich ciężkiej, pełnej poświęcenia pracy” – pisze w oficjalnym komunikacie Tomek. „To oni, lekarze, pielęgniarki, ratownicy i pozostały personel medyczny narażając samych siebie walczą na pierwszej „linii frontu” o zdrowie i życie pacjentów”.

Tomasz Karolak zaproponował dla uczestników akcji niecodzienną nagrodę: „Zbiórka pieniędzy potrwa do 24 maja i już w ostatnim tygodniu maja br. osiem najbardziej hojnych osób zapraszam na wspólną e-kolację ze mną oczywiście – ja stawiam!!!  Każdej z 8 osób w tym samym czasie dostarczona zostanie kolacja na wskazany adres. O szczegółach poinformuję Was za pomocą swoich social mediów”.

Do akcji #ZaNowyLepszyDzień przyłączyło się grono przyjaciół Tomka, m.in. Weronika Książkiewicz, Maciej Musiał czy Adam Zdrójkowski wspierając akcję nagranymi filmikami popierającymi inicjatywę aktora.

Twórcami piosenki są Sławomir Sokołowski – muzyka i Aldona Dąbrowska – słowa.

„Nie żałujcie serca! A kiedy już wspólnie pokonamy wirusa wzniesiemy toast za nowy lepszy dzień!” – komentuje sam Artysta.

Wydawcą nagrania jest Musicart Group/As Plus/Agora Digital Music. Piosenkę można usłyszeć również na kanale You Tube Musicart Channel:  https://youtu.be/2XSX0OHKrtQ