Nawigacja mobilna

Szczęśliwego Nowego Roku!!!

31 Gru 2019

Kochani, stary rok już za nami! Dziękuję, że niezmiennie byliście ze mną! To dla mnie bardzo ważne! W Nowym Roku życzę Wam przede wszystkim miłości, zdrowia i wszystko co dla Was najlepsze! Aby 2020 rok przyniósł Wam piękne chwile, ciekawe wyzwania i spełnienie! Widzimy się na koncertach w 2020!

Trzymajcie się ciepło i jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Was ode mnie!

Michał Szpak

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk