Nawigacja mobilna

Nominacja do Telekamery 2019 w kategorii „ Juror”!

13 Lut 2019

Już 25 lutego zostaną wręczone Telekamery 2019!

Niewątpliwe Michał Szpak dał się zauważyć jako fantastyczny i niezwykle ekspresyjny juror w programie „The Voice Of Poland”. To pod jego trenerskim okiem w 8 edycji programu rozwinęła się i zwyciężyła program Marta Gałuszewska. Dawał maksymalne wsparcie swoim podopiecznym, był niezwykle empatyczny, wrażliwy i świadomy tego, jak wiele może dać ten program młodym, startującym w muzycznym show biznesie artystom.

To już druga nominacja Michała, wierzymy, że tym razem się uda! Wszystkim, którzy głosowali serdecznie dziękujemy! Trzymajcie kciuki, mocno!

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk