Nawigacja mobilna

Michał Szpak na Polsat SuperHit Festiwal

06 Maj 2019

Już 24 maja (piątek) w Sopocie zobaczycie Michała Szpaka!

Polsat SuperHit Festiwal to jeden z największych i najbardziej popularnych festiwali na polskiej scenie muzycznej. W tym roku w pierwszym dniu festiwalu na scenie pojawi się Michał. Wyjątkowy koncert zwany PLATYNOWYM honoruje artystów, których albumy osiągnęły status platyowy, czyli najwyższy, a sprzedaż płyt należała do najlepszych na rynku. Michał może pochwialić się podwójną platyną za album „Byle być sobą”. Na tym nie koniec! Pierwszego dnia Festiwalu czeka Was również wyjątkowy debiut! W roli prowadzącego Koncert Platynowy zadebiutuje ….Michał! Oglądajcie koniecznie. Polsat, piątek 24 maja! 

 

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk