Nawigacja mobilna

Letnia Trasa Koncertowa: Color of your life 2017

04 Lip 2017

Michał Szpak  to wiąż najgorętsze nazwisko w polskim show – biznesie.
Po 2 latach wypełnionych nieustającymi, ogromnymi sukcesami w Polsce i za granicą ten niezwykle utalentowany, charyzmatyczny właściciel jednego z najlepszych głosów w historii polskiej muzyki rozrywkowej wraca z jedną z najbardziej oczekiwanych w kraju tras koncertowych – RECITAL Michała Szpaka połączony ze spotkaniami z Fanami  LETNIA TRASA KONCERTOWA “ COLOR OF YOUR LIFE 2017.

Podczas koncertów recitalowych publiczność będzie mogła usłyszeć w wykonaniu Artysty przeboje z jego platynowej płyty: multiplatynowy singiel: „Color Of Your Life”-3 miejce publiczności w Konkursie Piosenki Eurowizji Sztokholm 2016 – hit który doszedł do Top 50 -USA-Spotify Viral 50 Billboard, Top 10 iTunes w kilkunastu europejskich krajach oraz „Jesteś Bohaterem” – utwór nagrodzony m.in. „SuperPremierą 2015, prestiżową nagrodą Grand Prix Opole 2016 i „Byle Być Sobą”– Superjedynka w kategorii SuperArtysta 2016.

Oprócz utytułowanych przebojów, Michał Szpak wykona też w specjalnie przygotowanych formach recitalowych inne utwory uwielbiane przez publiczność; ”Rosanna”, „ Tic Tac Clock” jak również piękne ballady „Bo Życie Takie Jest”,„Upaść Ale Wstać” czy „Ostatni Zakręt”. Publiczność usłyszy również niepowtarzalne wykonanie piosenki „Dziwny jest te świat”.Dodatkowo po każdym koncercie odbędzie się spotkanie z Fanami. NIE MOŻE WAS TAM ZABRAKNĄĆ !

23.07-REWAL/ 24.07-MIĘDZYZDROJE/ 25.07-JASTARNIA/ 26.07-JURATA/ 27.07-ŁEBA/

28.07-WŁADYSŁAWOWO/ 04.08-JASTRZĘBIA GÓRA/ 05.08-ŁEBA/ 06.08-JASTARNIA/

07.08-REWAL/ 08.08-MIĘDZYZDROJE/ 16.08-ŁEBA/ 17.08-WŁADYSŁAWOWO

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk