Nawigacja mobilna

Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!

31 Gru 2019

Z okazji zbliżającego się Nowego Roku życzymy Wam tego, aby 2020 r. był lepszy od poprzedniego, aby przyniósł Wam ogrom pozytywnych niespodzianek! Życzymy Wam zdrowia i zdrowia Waszych bliskich- bo to jest najważniejsze!

Trzymamy też kciuki za Wasze plany i cele, które chcecie osiągnąć. Bądźcie wytrwali w postanowieniach 🙂

Dla tych co spędzają Sylwestra w domu- włączcie koniecznie TVN, zapraszamy również na Plac Bankowy w Warszawie.

 

Jeszcze raz Wszystkiego dobrego i do zobaczenia na koncertach w 2020!

KOMBII

 

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk