Nawigacja mobilna

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert „Łączy Nas Muzyka” Radia Złote Przeboje

23 Wrz 2019

Wyjątkowy koncert Radia Złote Przeboje Łączy nas Muzyka!

KOMBII w doborowym towarzystwie: De Mono, Patrycji Markowskiej i  gościa specjalnego Grzegorza Markowskiego.

 

Radio Złote Przeboje wraz z J&J Musicart zaprasza na wyjątkowy koncert pod hasłem Łączy nas Muzyka.

Już 22 listopada w warszawskiej Stodole swoje największe przeboje zaśpiewają KOMBII oraz De Mono, Patrycja Markowska oraz gość specjalny Grzegorz Markowski.

Z okazji koncertu Radio Złote Przeboje przewidziało wiele antenowych niespodzianek. Bilety będzie można wygrać w konkursach na antenie radia.

Za produkcję koncertu odpowiada agencja J&J MusicArt. Bilety w cenie od 59 zł są już dostępne na goingapp.pl, e-bilet oraz w Klubie Stodoła.

ZAPRASZAMY!

 

 

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk