Nawigacja mobilna

Kombiinerki, czyli nowy cykl odcinków z KOMBII w roli głównej

09 Paź 2019

Kombiinerki! Brzmi dość zagadkowo! To nowy cykl odcinków zespołu Kombii, w którym każdy odcinek poświęcony zostaje każdemu muzykowi z osobna.

Zabawne sytuacje, historie oraz opowieści członków zespołu pozwalają poznać ich nieco bliżej, głównie z tej  pozascenicznej strony.

Już dziś pierwszy odcinek na You Tube Musicart Channel z Wojtekim Hornym w roli głównej. O tym „jak powstał” i dlaczego nie lubił swojej nauczycielki i dlaczego szkoły nie lubiły jego- to wszytsko w pierszej części Kombiinerek.

Oglądajcie koniecznie!

Link:

https://www.youtube.com/watch?v=JqvZ8NS_k_4

 

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk