Nawigacja mobilna

Przykładowy news

01 Gru 2018

Kate Ryan zadebiutowała w 2001 roku i zdobyła krajowe listy przebojów z ‚’Scream For More’’,energiczną piosenką taneczną. Rok po jej pierwszym hicie ukazał się jej drugi mega hit ‚’ Désenchantée’’. Od tego czasu intensywnie koncertuje, nagrywa i wydaje nowe płyty. Wielki międzynarodowy przełom nastąpił w 2006 roku, kiedy wzięła udział w Konkursie Piosenki Eurowizji z ‚’Je T’adore’’.
Kate Ryan wybiera francuski i angielski repertuar. Belgijska piosenkarka wypełnia scenę mieszanką tańca i popu. Czy Kate Ryan porywa publiczność? Bez wątpienia tak, jej wesołe hity i energiczne występy przy odrobinie blasku i splendoru zapadają w pamięć na długo. Z pięknym głosem i wspaniałym wykonaniem Kate trafiła na listy przebojów w Polsce, Niemczech, Szwecji i Hiszpanii.
Kate Ryan występowała z efektowymi tanecznymi występami na wielu scenach i osiągnęła najwyższe notowania w Belgii i poza nią. Jej albumy Free, Stronger i Different zostały zwieńczone złotymi i platynowymi nagrodami. Co więcej, nagroda World Music Award uświetnia jej imponujące nagrania. Po 15 latach piosenkarka Kate Ryan wciąż imponuje fanom na dużych scenach i małych kameralnych akustycznych występach.

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk