Nawigacja mobilna

Wielki sukces pierwszych koncertów „Doskozzza”!

27 Maj 2019

Koncerty Stachursky’ego DOSKOZZZA to wielki sukces!

 

W ramach nowego projektu Stachursky’ego DOSKOZZZA odbyły sie pierwsze trzy koncerty: 9 maja w Krakowie, 16 maja w Gdańsku oraz 24 maja w Warszawie, które w niezykle szybkim tempie uzyskały status SOLD OUT! „Internet ma nowego idola”- huczy w mediach, „Wiralową pocztą rozchodzi się jak epidemia”, Doskozzza” atakuje! Stachursky znów przeraża, zachwyca i zadziwia równocześnie. Ten singiel przejdzie do historii muzyki”. Już niebawem pojawią się nowe terminy koncertów! Zapraszamy na fanpage Doskozzza oraz na stronę internetową www.doskozzza.pl! 

 

fot. Joanna Wojno

 

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk