Nawigacja mobilna

Nowa płyta 2k19 już w sprzedaży!

27 wrz 2019

Już dzisiaj premiera “2K19”, najnowszego albumu Stachursky’ego!

 

Drodzy Korbiarze! Wiksiarze! Bracia i Siostry! To wasz dzień – wasz, nasz, Jacka, Mistrza Etyzera i każdego, kto pragnie zagubić się w ekscytującym i niejednoznacznym muzycznym świecie DOSKOZZZY. Po kilku miesiącach oczekiwania najnowsza płyta Stachursky’ego pt. “2K19” jest już dostępna w wybranych sklepach i serwisach streamingowych! “ZAGINAAAY”, czyli ostatni promujący ją singiel, to prawdziwa electro bomba, szalona jazda bez trzymanki i imprezowy pewniak tego sezonu.

Na najnowszym albumie Jacek postanowił zblendować różne muzyczne wcielenia, przekraczając granice polskiej muzyki rozrywkowej. Jest i grubo, i tłusto. Droga do stworzenia tego krążka została utorowana przez bezkompromisowość i apetyt na to, co świeże. Dzięki temu młoda polska publiczność odkryła Stachurskiego na nowo, a fanowska ekstaza sięgnęła zenitu już na samym starcie w obliczu pierwszego singla “DOSKOZZZA”. Bo jak korbić, to na całego. Jacek tak jak zaczynał, tak kończy, “ZAGINAAAY” zamyka singlowy zestaw w brawurowym stylu.

 

Album “2K19” jest promowany przez trasę Doskozzza Tour 2K19. Jacek odwiedzi Poznań, Kraków, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Lublin i Warszawę. Start w Poznaniu 28 września.

 

Tracklista:

DOSKOZZZA

ZIMNA LUFA

KIM JESTEM – JESTEM SOBIE

TO MOJA DROGA

ZAGINAAAY

GDY NIE MA CIEBIE

MOJE SERCE

FUNKY RADER

SZAMPAN I TRUSKAWKI

POŻEGNANIE NASZYCH CIAŁ

MOJE PRAGNIENIE

 

Płytę zamówić można na: https://doskozzza.pl/

Bilety można zakupić na koncerty: https://doskozzza.pl/#koncerty

 

Stream: Spotify, iTunes, Tidal, Apple Music, Google Play

 

Booking Koncertowy: Magdalena Groniec / magda@musicart.pl / tel. +48 609 324 073

Kontakt dla mediów: Emilia Kot / emilia.kot89@gmail.com