Nawigacja mobilna

Już 24 marca premiera nowego singla Bella Mamasita!

13 mar 2020

Stachursky i Dr. Bellido łączą siły! Gwiazda hiszpańskiej sceny muzycznej i polski artysta z nowym, tanecznym singlem BELLA MAMASITA!

Jacka Stachurskiego znają w Polsce chyba wszyscy, zaś Dr. Bellido jest jednym z najważniejszych artystów latynoskich w Hiszpanii, plasując się w tym kraju w pierwszej trójce artystów najczęściej odsłuchiwanych na Spotify.

Dr. Bellido to DJ, wokalista i twórca muzyki, elektronicznej oraz tanecznej mieszanki stylu pachanga, salsa oraz merengue >>> https://www.youtube.com/watch?v=R48zhvH1oHU>>>. Pracował z najważniejszymi wytwórniami muzycznymi na świecie takimi jak Warner Music czy Sony Music oraz był wspierany i promowany w krajach takich jak Argentyna, Chile, będąc w tym ostatnim numerem 1 w rozgłośniach radiowych, takich jak „40 Principales”. Artysta na swoim koncie ma 8 złotych płyt, 4 platynowe, ponad 80 mln odtworzeń na kanale YouTube oraz 100 mln odsłuchów na Spotify- dzięki czemu pojawił się w pierwszej 50 na liście sukcesów Hiszpanii właśnie na Spotify.

To będzie taneczny hit tego lata! Już 24 marca na kanale Stachursky Tv: https://youtu.be/DKghRNOGGDk

Zobacz Oficjalny kanał You Tube Dr. Bellido:

https://www.youtube.com/channel/UCBtIlHC-3iXJrUnDrT2S9Vw