Nawigacja mobilna

Już 24 marca premiera nowego singla Bella Mamasita!

13 Mar 2020

Stachursky i Dr. Bellido łączą siły! Gwiazda hiszpańskiej sceny muzycznej i polski artysta z nowym, tanecznym singlem BELLA MAMASITA!

Jacka Stachurskiego znają w Polsce chyba wszyscy, zaś Dr. Bellido jest jednym z najważniejszych artystów latynoskich w Hiszpanii, plasując się w tym kraju w pierwszej trójce artystów najczęściej odsłuchiwanych na Spotify.

Dr. Bellido to DJ, wokalista i twórca muzyki, elektronicznej oraz tanecznej mieszanki stylu pachanga, salsa oraz merengue >>> https://www.youtube.com/watch?v=R48zhvH1oHU>>>. Pracował z najważniejszymi wytwórniami muzycznymi na świecie takimi jak Warner Music czy Sony Music oraz był wspierany i promowany w krajach takich jak Argentyna, Chile, będąc w tym ostatnim numerem 1 w rozgłośniach radiowych, takich jak „40 Principales”. Artysta na swoim koncie ma 8 złotych płyt, 4 platynowe, ponad 80 mln odtworzeń na kanale YouTube oraz 100 mln odsłuchów na Spotify- dzięki czemu pojawił się w pierwszej 50 na liście sukcesów Hiszpanii właśnie na Spotify.

To będzie taneczny hit tego lata! Już 24 marca na kanale Stachursky Tv: https://youtu.be/DKghRNOGGDk

Zobacz Oficjalny kanał You Tube Dr. Bellido:

https://www.youtube.com/channel/UCBtIlHC-3iXJrUnDrT2S9Vw

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk