Nawigacja mobilna

Wyjątkowa inicjatywa przy okazji premiery nowego singla!

30 mar 2022

Patrycja Markowska i Dawid Karpiuk publikują  „Na zakończenie dnia ”. Utwór szczególny. 

Piosenka powstała pod roboczym tytułem „Peaky Blinders”, ale pod wpływem wydarzeń za naszą wschodnią granicą przestała mieć w tym charakterze według Patrycji sens. Artystka zdecydowała się na zmianę tytułu prezentując nowy klip „Na zakończenie dnia” i zapraszając wszystkich do wzięcia udziału w działaniu na rzecz tych, którzy tego szczególnie teraz potrzebują. I tak premierze klipu towarzyszy aukcja SERCA DLA SERC.

Jaka jest jej idea? Muzycy proszą o przekazanie pieniędzy na zakup leków dla ukraińskich szpitali oferując temu, kto przekaże największą sumę  – premierowy, najmniejszy (choć wielki sercem) koncert świata.

„Za nami tygodnie okrutnej wojny u naszych braci na Ukrainie. Wszyscy masowo pomagamy. I jest to precedens na skalę światową. Pomagamy kobietom i dzieciom, osobom starszym. Otwieramy dla nich domy i nasze serca” – mówi Patrycja Markowska – i dodaje – „Chcę razem z Wami zrobić coś jeszcze dobrego”. 

Kwota 100 000 złotych przeznaczona zostanie w całości na zakup leków kardiologicznych dla ukraińskich szpitali. Następnie prof. Maciej Banach, wybitny polski kardiolog, który współpracują z Narodowym Instytutem Kardiologii w Kijowie (Strazhesko Institute of Cardiology), pomoże odpowiednie leki zakupić, a później przetransportować je do Ukrainy .

Wpłacajcie proszę. Do osoby, która wpłaci najwięcej przyjadę razem z Dawidem Karpiukiem
z zespołu Dziwna Wiosna i razem wykonamy u niej nasz najnowszy singiel „Na zakończenie dnia”. To nasza premiera. Oddamy Wam nasze serca i wszystko co w nas gra. Zagramy dla Was utwór po raz pierwszy. W Waszym domu, na Waszym podwórku, dla babci, dziewczyny lub taty. Jak tylko zapragniecie
”. – apeluje Patrycja Markowska.

https://www.siepomaga.pl/patrycjamarkowska

Zapisz utwór również na platformach streamingowych:

https://agoramuzyka.ffm.to/MarkowskaKarpiuk

Zobacz klip w serwisie YouTube: