Nawigacja mobilna

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy- Sosnowiec

09 Sty 2020

Kochani,

12 stycznia kolejny raz odbędzie się zacna inicjatywa Jurka Owsiaka, do której dołączamy! Tym razem gramy w Sosnowcu!

28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w wojewódzkie śląskim ponownie odbędzie się we wspomnianym  Sosnowcu. Tradycyjnie Górka Środulska będzie miejscem występów i koncertów, a także „światełka do nieba”.

Atrakcji będzie sporo!

O godz. 18.40 jesteśmy na scenie! Więcej informacji: http://wosp.sosnowiec.pl/

Do zobaczenia!

 

Kochani,

 

Piszemy te słowa będąc w stanie totalnego uniesienia emocjonalnego.

Dzisiaj przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie ( Sygn. VI ACa 822/18) zapadł prawomocny wyrok dot. zespołu De Mono, a ściślej mówiąc jego nazwy.

Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Po 12 latach postępowania sądowego, Sąd Apelacyjny przyznał nam rację, zakazując równocześnie Markowi Kościkiewiczowi używania oraz wykorzystywania nazwy „De Mono” dla utworzonego przez niego w 2008 r. drugiego zespołu o tej samej nazwie. Prawomocny zakaz dotyczy także wszelkich przyszłych projektów muzycznych Marka Kościkiewicza. Cieszymy się, że Sąd Apelacyjny docenił naszą ponad 30-letnią, nieprzerwaną działalność w zespole De Mono i potwierdził ostatecznie, że De Mono to MY!

 

Więcej szczegółów podamy Wam po pisemnym uzasadnieniu wyroku, który powinniśmy otrzymać niebawem.

 

De Mono

 

Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk