Nawigacja mobilna

NOWY ALBUM Z HITEM Z POCZWÓRNĄ PLATYNĄ! Marcin Czersky Czerwiński

18 sty 2024

Najnowsza płyta Marcina Czerwińskiego „BROKAT – moje historie” premierowo trafi do kanałów streamingowych 18 stycznia. Na najnowszym albumie nie mogło zabraknąć tytułowego utworu „Brokat”, który zdobył status poczwórnej i diamentowej płyty! „BROKAT – moje historie” to zbiór wyjątkowo osobistych kompozycji, w których Marcin odkrywa swoją reggeatonową naturę.

„Brokat – moje historie” to połączenie muzycznych stylów reggaeton, moombahton i afrobeat. Dzięki temu album zabierze Was w podróż przez różnorodne, niezwykle ciekawie połączone brzmienia! Artysta jako jedyny w Polsce umiejętnie porusza się wśród dźwięków od energetycznego reggaetonu po pulsujące moombahton i ekscytujący afrobeat. Marcin Czerwiński zgrabnie łączy te style w unikatowy sposób, tworząc muzykę, która zaskakuje, inspiruje i wciąga bez reszty! Czerpiąc inspirację z różnych źródeł przy tworzeniu albumu nie tylko łączy kultury muzyczne, ale także przekracza granice gatunków, tworząc oryginalne brzmienia na polskim rynku muzycznym. Wrażliwość, muzyczną pasję i niepowtarzalny styl Marcina Czerwińskiego odnajdziecie 18 stycznia na płycie „BROKAT – moje historie”!

Link do kanałów streamingowych albumu: https://ffm.to/marcin_czerwinski-moje_historie

Marcin Czerwiński pełen pozytywnej energii i słonecznego klimatu przedstawia swój najnowszy singiel „Arriba”, który promuje jego najnowszy wydawnictwo „Brokat- moje historie”. „Arriba” to letni, wręcz tropikalny utwór, który przeniesie Was w egzotyczne klimaty, a właśnie w nich Marcin czuje się najlepiej. Połączenie reggeaton z muzyką latynowską w kompozycji to tylko przedsmak karnawałowego klimatu.

Link do kanałów streamingowych singla Arriba: https://ffm.to/marcin_czerwinski-arriba

 

Klip do utworu został nagrany w przepięknym, rozpalającym słońcem Polignano a Mare we Włoszech. Emanuje właściwą dla tego miejsca klimatem i energią, podkreślając dodatkowo niepowtarzalny reggaetonowy styl Marcina Czerwińskiego.Sam Marcin podkreśla, że była to wspaniała przygoda ubrana w dźwięki reggeaton!

 

„Arriba” to nie tylko muzyczna energia i południowy charakter utworu ale również piękno malowniczego Polignano a Mare. Każdy z Was powinien wybrać się w letnią podróż po tych pięknych włoskich rejonach gdzie z głośników płyną słoneczne dźwięki kawałka „Arriba” Marcina Czerwińskiego!

 

ZOBACZ KLIP: