Nawigacja mobilna

NOWATOR- Jeden, drugi, trzeci LECI! Premiera klipu w bałkańsko – romskim klimacie

07 lut 2024

NOWATOR rozpętuje muzyczną burzę! Premiera 7 lutego 2024!

NOWATOR wprowadza na rynek swoją najnowszą produkcję muzyczną zatytułowaną „Jeden, Drugi ,Trzeci LECI”. Tym razem artysta łączy siły z międzynarodową gwiazdą muzyki romsko – bałkańskiej „Trupa Modern”, obiecując nam niezapomniany przebój taneczny o zdecydowanie imprezowym charakterze.

Nowy singiel „Jeden, Drugi, Trzeci LECI” może być nie lada zaskoczeniem dla fanów NOWATORA – w takiej odsłonie muzycznej jeszcze go nie znają. „NOWATORsko” przenosi słuchaczy w energetyczny świat brzmień romsko-bałkańskich, łącząc pulsujący wokal z dynamiczną muzyką. Utwór jest idealnym soundtrackiem dla każdej imprezy, łącząc w sobie różnorodne brzmienia sekcji dętej, reprezentowanej przez wyśmienitych muzyków romskich wraz z chwytliwą melodią.

Klip to tej piosenki powstał w pięknych sceneriach Winnicy „Bracia Petrasz” w Lisnej w towarzystwie wielu znanych influencerów.  Opowiada dwie historie, które w zabawny sposób łączą się w finale piosenki. Dwie imprezy: panieńskie i kawalerskie łączą siły. Zaskakujący również jest sam koniec teledysku- czyżby Nowator zapowiadał nowy singiel? Humorystycznie podana fabuła klipu na pewno wywoła uśmiech na niejednym widzu.

Czy „Jeden, Drugi, Trzeci, LECI” podbije serca publiczności na miarę hitu „Z lewa do prawa”? Zapiszcie datę 7 lutego 2024 roku i przekonajcie się sami!

Premiera godz. 18.00!