Nawigacja mobilna

Natalia Zastępa wraca do siebie! Nowy singiel

28 kw. 2023

Po dwóch latach od wydania debiutanckiego albumu „Nie żałuję”, Natalia wraca nie tylko do siebie, ale przede wszystkim wraca do swoich słuchaczy z nowymi dźwiękami i przemyśleniami.

Pomimo milionowych wyświetleń singli promujących „Nie żałuję”, premiera pierwszej płyty pozostawiła niedosyt koncertów i kontaktu z publicznością, ponieważ końcówka pracy nad albumem przypadła na czas pandemii. Jednak w życiu Natalii sporo się działo – zdała maturę, przeprowadziła się do Warszawy i rozpoczęła studia, a z każdej nowej sytuacji czerpała emocje, które przekładała na muzykę.
 – W ciągu tych dwóch lat miałam wokół siebie mnóstwo skrajnych bodźców – opowiada Natalia. – Najlepszym lekarstwem na dręczące sytuacje było dla mnie zwrócenie się w stronę tego co znam, co daje mi poczucie bezpieczeństwa, przyjemności, miłości, zrozumienia – rodzina, dom, muzyka, przyjaciele. Te wszystkie wartości to JA – dodaje – one mnie budują i mam potrzebę wracać do nich, żeby czuć się dobrze.
Singiel nosi tytuł „Wracam do siebie” i opowiada o sytuacji, kiedy orientujesz się, że to już nie jest twoje miejsce. Że natychmiast potrzebujesz zmiany – a właściwie powrotu na właściwe tory. I to właśnie robi Natalia – wraca do nas ze swoją muzyką i piękna barwą głosu.
– Dwa lata od wydania albumu to niby niewiele czasu – przyznaje artystka – ale to, kim byłam dwa lata temu, a kim jestem dziś, czasami wydaje mi się dwoma różnymi osobami. To raczej normalne odczucie, biorąc pod uwagę mój wiek i to co wydarzyło się w moim życiu. Tylko problem jest w tym, że teraz świat zmienia się szybciej niż my sami, co momentami mnie przytłacza. Znalazłam jednak w sobie najważniejsze stałe, które dają mi poczucie komfortu, gdy czuję, że coś zaczyna się chwiać i sprawiać, że czuję się źle. Myślę, że nie tylko ja tak mam i może gdy ktoś posłucha tej piosenki, też zacznie wracać do tego co daje mu osobiście spokój i poczucie bezpieczeństwa, przynajmniej mam taką nadzieję.
Piosenka zapowiada kolejny album, ale Natalia nie zdradza jeszcze daty. Obiecuje natomiast, że już niebawem kolejne single i spotkania na koncertach.
ZOBACZ KLIP: