Nawigacja mobilna

„Jestem” – nowy singiel Patrycji Markowskiej!

02 mar 2023

Patrycja Markowska prezentuje nowy singiel! 

Osobiste, niełatwe przeżycia artystki w nowym lyric video pt. „Jestem”.
Czy to komentarz do niedawnego rozstania? 

 

„Jestem” to wisienka na torcie płyty „Wilczy pęd”- to niezwykle osobista wycieczka. Tekst Patrycji jest wymowny, nawiązujący do trudnego czasu w jej życiu osobistym, w którym autorka komunikuje, że „wstaje z kolan, znów”!  Akustyczne brzmienia, szamańskie akcenty znajdujące się w singlu, to charakterystyczne elementy dla tego wydawnictwa. „Jestem” to ostatni singiel promujący album „Wilczy pęd”.

Wideo powstało na wyspie KOH SAMUI, nagrane spontanicznie przez przyjaciela Patrycji – Łukasza Urbańskiego, znanego stylisty fryzur i fotografa.

 

 

Warto wspomnieć, że Album „Wilczy pęd” miał premierę w maju 2022 roku i zawiera 12 piosenek. Doczekał się pięciu klipów do singli: „Wilczy pęd”, „Na zakończenie dnia” z Dawidem Karpiukiem, „Aż do rana” w duecie z Robertem Gawlińskim, „Kieszenie” wraz z Grzegorzem Markowskim i „Bezczas” .

Obecnie Artystka rusza w trasę promującą album. Czeka nas 12 koncertów w całej Polsce, na których pojawią się również muzyczni goście! Link do trasy: https://linktr.ee/wilczypedtour

 

Zobacz lyric video: