Nawigacja mobilna

Hana i jej nowy singiel Mój raj

03 lut 2022

OD 20 LAT W POLSKIM „SZOŁBIZNESIE” PRACUJE Z GWIAZDAMI! TERAZ WRACA NA SCENĘ!

 Debiut po czterdziestce? Dlaczego nie? Nigdy nie jest za późno na spełnianie swoich marzeń i realizację pasji.

Hana, czyli Hanna Krawczyńska, wydaje singiel „Mój Raj”, zapowiadający jej debiutancką płytę, która ukaże się wiosną tego roku.

 

Od ponad 20 lat pracuje w mediach. Polski szołbiznes to jej zawodowa codzienność.  Jako PR-owiec obsługuje największe polskie produkcje telewizyjne (obecnie m.in. „Hotel Paradise” czy „Żony Miami”), współpracuje z warszawskim Teatrem Capitol, promuje polskie gwiazdy oraz eventy kulturalne. Prowadziła także programy telewizyjne w TVN Gra oraz Active Family, a także obsługiwała PR-owo stacje muzyczne: VIVA Polska, MTV oraz 4fun.tv.  Zanim pojawiły się media w jej życiu, na pierwszym miejscu zawsze była muzyka. Można więc śmiało powiedzieć, że wraca do korzeni i spełnia swoje marzenia z wczesnej młodości.

Debiut jest co prawda płytowy, bo przed publicznością występowała już od 18 roku życia. Nie są jej obce największe polskie sceny, takie jak Opera Leśna, gdzie na Festiwalu Top Trendy, organizowanym przez telewizję Polsat, znalazła się w gronie finalistów czy Amfiteatr w Opolu, gdzie wspomagała wokalnie innych artystów, a także teatralne – jak np. Teatr 6 Piętro, w którym grała w spektaklu „Osiecka – tylko brać!” oraz Teatr Atelier  w Sopocie, gdzie śpiewała w koncercie laureatów konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej”.  Teraz, po wielu latach, chciałaby zaprezentować swoją twórczość szerokiemu gronu odbiorców. Hana pisze teksty i komponuje. Inspirację czerpie z różnych gatunków muzycznych: od bluesa, przez soul, funk, aż po pop. Pierwszy utwór z jej płyty nosi tytuł „Mój raj”.

„Jak widać na moim przykładzie, debiut w każdym wieku jest możliwy. Nawet po czterdziestce. Po 20 latach wracam do intensywnej realizacji mojej pasji. Dlatego też pierwszy singiel „Mój raj” opowiada właśnie o spełnieniu tego marzenia. Mój raj to komponowanie, tworzenie tekstów i śpiewanie. Mój raj to scena i studio muzyczne. Mój raj to po prostu muzyka. To miłość bezwarunkowa i nawet jeśli jestem zmęczona, a praca w mediach jest naprawdę intensywna i wymagająca, na muzykę zawsze znajdę dodatkową energię. I sama muzyka też daje mi duży power. Mam nadzieję, że słuchając tej piosenki, odbiorcy przeniosą się do własnego, prywatnego raju. Tam, gdzie odpoczywają, ładują baterie, zwalniają i odrywają się chociaż na chwilę od coraz bardziej wymagającego i poganiającego nas świata. A jeśli ktoś jeszcze nie odnalazł swojego raju na ziemi, to może ten numer mu w tym pomoże” – mówi Hana o pierwszym singlu i powrocie na rynek muzyczny.

TELEDYSK – HANA „Mój raj”,  PREMIERA 4 GRUDNIA 2022

 

MÓJ RAJ

WYKONAWCA: HANA

SŁOWA: Hanna Krawczyńska

MUZYKA: Marek Paweł Błaszczyk

WOKAL: Hanna Krawczyńska

CHÓRKI: Monika Urlik

INSTRUMENTY KLAWISZOWE: Marek Paweł Błaszczyk

PERKUSJA: Damian Szajkowski

GITARA: Krzysztof Kawałko

BASS: Paweł Bomert

ARANŻACJA: Marek Paweł Błaszczyk

PRODUCENT MUZYCZNY: Marek Paweł Błaszczyk

MIX: Marek Paweł Błaszczyk

MASTERING: Jacek Gawłowski

 

TELEDYSK – TWÓRCY

Producent video: RAGUS FILM

Scenariusz: Piotr Ragus, Hanna Krawczyńska

Reżyseria: Piotr Ragus, Małgorzata Krawczyńska

Zdjęcia: Piotr Ragus

Montaż: Mateusz Pędzich

Makeup: Alicja Łyżwińska / Ale makeup

 

 

Konta artysty:

FACEBOOK:  https://www.facebook.com/HanaRetroMusic

INSTAGRAM:  https://www.instagram.com/hana_retro/

 

INFORMACJA O ARTYSTCE

HANA – wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Artystka zdobywała doświadczenie zawodowe występując na licznych konkursach i festiwalach oraz wspomagając innych artystów.  Na swoim koncie ma sukcesy w przeglądach wokalnych oraz występy w towarzystwie cenionych polskich muzyków. Śpiewała  m.in. w Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, na scenie Teatru Nowego, w Teatrze Atelier, w Operze Leśnej w Sopocie oraz w Amfiteatrze w Opolu. Laureatka konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” oraz finalistka festiwalu telewizji Polsat „Top Trendy”. Artystka czerpiąca inspiracje z wielu gatunków muzycznych, takich jak: pop, soul, blues i funk. Ostatnio występowała w spektaklu Teatru 6 Piętro „Osiecka – tylko brać!”.Przez wiele lat odstawiała karierę artystyczną na bok, poświęcając się pracy w mediach, która także stała się jej pasją.  Jako PR-owiec, od kilkunastu lat jest zaangażowana w rozmaite projekty kulturalne, telewizyjne i teatralne z udziałem największych polskich gwiazd. W Golden Media Polska pracuje przy popularnych programach oraz współpracuje z warszawskim Teatrem Capitol, przy promocji spektakli.