Nawigacja mobilna

Bio

MARCIN „CZRESKY” CZERWIŃSKI 

Kompozytor, wokalista i producent muzyczny. Już od najmłodszych lat związany ze światem muzycznym. Swoją karierę muzyczną rozpoczął w 2013 roku po wystąpieniu w jednym z programów telewizyjnych. Był to moment przełomowy w jego karierze. W grudniu 2014 roku ukazał się jego debiutancki album, pt. „Chwyć swe marzenia„. Chwilę później artystę można było usłyszeć, m.in. na antenie Radia Eska, Radia Wawa, RMF MAXX, czy zobaczyć na stacjach takich jak 4FunTV, czy EskaTV.

Twórca niejednokrotnie pojawiał się w telewizyjnych Śniadaniowych, czy występował w roli jurora programu „ALL TOGETHER NOW – ŚPIEWAJMY RAZEM”. W 2019 roku zagrał na trasie Eska Summer City. Pod koniec 2021 został zaproszony do wzięcia udziału w koncercie dla RADIO SUPERNOVA.

 

https://youtu.be/KebZHS6sQ5U?si=e18Uvens_TmVxZRxp

Dwie pasje- Sport i Muzyka

 

,,CZERSKY” jest nie tylko muzykiem, ale promotorem zdrowego stylu życia.

 

Swoje zamiłowanie do sportu idealnie łączy z muzyka, którą tworzy. ”
Wielu swoich przedsięwzięciach pokazuje, że obie te pasje idealnie ze sobą współgrają .

Własna marka odzieżowa

Artysta również ma swój  własny brend-   markę  odzieżową

 


The Lions Cartel
to marka powstała w 2020 poruszająca się w streetwearowym stylu , jej założenie to proste kroje  , duża sterylność kolekcji , natomiast zabawa koloramj  , duży nacisk stawiają na jakość swoich ubrań , Jest to marka ściśle połączona z Muzyka Urban czyli poludniowymi rytmami reggaeton/ latino / czy też afro . Logiem marki jest Geometryczny lew symbolizujący upór , konsekwencję oraz walkę o swoje marzenia .

...

...

…………………