Nawigacja mobilna

Bio

Kate Ryan zadebiutowała w 2001 roku i zdobyła krajowe listy przebojów z ‚’Scream For More’’,energiczną piosenką taneczną. Rok po jej pierwszym hicie ukazał się jej drugi mega hit ‚’ Désenchantée’’. Od tego czasu intensywnie koncertuje, nagrywa i wydaje nowe płyty. Wielki międzynarodowy przełom nastąpił w 2006 roku, kiedy wzięła udział w Konkursie Piosenki Eurowizji z ‚’Je T’adore’’.

Kate Ryan wybiera francuski i angielski repertuar. Belgijska piosenkarka wypełnia scenę mieszanką tańca i popu. Czy Kate Ryan porywa publiczność? Bez wątpienia tak, jej wesołe hity i energiczne występy przy odrobinie blasku i splendoru zapadają w pamięć na długo. Z pięknym głosem i wspaniałym wykonaniem Kate trafiła na listy przebojów w Polsce, Niemczech, Szwecji i Hiszpanii.

Kate Ryan występowała z efektowymi tanecznymi występami na wielu scenach i osiągnęła najwyższe notowania w Belgii i poza nią. Jej albumy Free, Stronger i Different zostały zwieńczone złotymi i platynowymi nagrodami. Co więcej, nagroda World Music Award uświetnia jej imponujące nagrania. Po 15 latach piosenkarka Kate Ryan wciąż imponuje fanom na dużych scenach i małych kameralnych akustycznych występach.